Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Acutil 30 cps ODHADOVANÁ CENA: 12.43 EUR (€)
Acutil 30 cps ODHADOVANÁ CENA: 12.43 EUR (€)

Acutil 30 cps ODHADOVANÁ CENA: 12.43 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-251 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 12.43 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Acutil obsahuje vhodnú kombináciu omega – 3 mastných kyselín, vitamínov a extrakt z Ginkga. Ginkgo biloba extrakt prispieva k dobrej krvnej cirkulácii v mozgu. Omega-3 mastné kyseliny sú zložky membrán neurónových buniek, ktoré majú základnú úlohu pri spracovávaní informácií v mozgu. Fosfatidylserín je zložka bunkových membrán nervových a mozgových tkanív.

  • DHA prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu. Množstvo DHA obsiahnuté v jednej kapsule Acutilu (250 mg) je dostačujúce na zabezpečenie požadovanej účinnosti. 
  • Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • Vitamín B12 prispieva k správnej funkcii nervového systému, k správnej látkovej premene homocysteínu a k zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Kyselina listová prispieva k správnej funkcii psychiky a podobne ako Vitamín B12 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Nepoužívajte: U detí do 18 rokov, tehotných a dojčiacich žien. Pri alergii na zložky prípravku. Ak máte plánovanú operáciu, užívate lieky proti zrážanlivosti krvialebo máte cukrovku. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Použitie:1 kapsula s jedlom alebo po jedle, najlepšie ráno. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Zloženie: rybí olej (500mg) s obsahom omega-3 mastných kyselín (350mg):z toho DHA (250mg) a EPA (40mg), extrakt Ginkgo biloba (60mg), fosfatidylserín (15mg),vitamín E (5mg), vitamín B12(5mcg), kyselina listová (250mcg), želatína, glycerol, gylcerol monostearát, sorbitol, oxid železitý červený a žltý

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl.