Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Ajatin tinktúra 25 ml s rozprašovačom ODHADOVANÁ CENA: 2.60 EUR (€)
Ajatin tinktúra 25 ml s rozprašovačom ODHADOVANÁ CENA: 2.60 EUR (€)

Ajatin tinktúra 25 ml s rozprašovačom ODHADOVANÁ CENA: 2.60 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6035 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 2.60 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Indikácie: Prípravok je určený na dezinfekciu operačného poľa a bežných poranení povrchu pokožky u všetkých vekových kategórií. U závažných, hlbokých poranení je nevyhnutné poradiť s lekárom. Prípravok môžu používať dospelí, deti i mladiství.

Kontraindikácie: Keď ste alergický (precitlivený) na benzododecinii bromidum alebo na niektorú z ďalších zložiek Ajatin® Profarma tinktúry. Účinky prípravku Ajatin® Profarma tinktúra a iných súčasne používaných prípravkov sa môžu navzájom ovplyvňovať. Mydlá (alkálie) rušia dezinfekčný účinok. Nie je vhodná kombinácia Ajatinu so silne oxidujúcimi látkami (Peroxid vodíka).

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok sa môže používať v gravidite i počas laktácie a môžu ho používať ženy vo fertilnom veku.

Dávkovanie: Liek sa aplikuje priamo na miesta určené na dezinfekciu. Roztok sa nanáša pomocou tampóna alebo pomocou rozprašovača (zo vzdialenosti asi 10 cm) priamo na určené miesto.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!