Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Alfasilver na ošetrenie rán, sprej 125ml ODHADOVANÁ CENA: 10.75 EUR
Alfasilver na ošetrenie rán, sprej 125ml ODHADOVANÁ CENA: 10.75 EUR

Alfasilver na ošetrenie rán, sprej 125ml ODHADOVANÁ CENA: 10.75 EUR

Katalógové číslo: etabletka-woocommerce_gpf_20794 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 10.75 EUR Lekáreň eTabletka

Sprej na rany s 3% obsahom ionizovaného striebra je určený na ošetrenie rán, odrenín, popálenín menšieho rozsahu, kožných poranení alebo preležanín a pod. Umožňuje udržať pod kontrolou zápalové výpotky tým, že udržuje okolie rany čisté, čo napomáha prirodzenému priebehu hojenia a ošetrenú oblasť chráni pred množením baktérií. Obsahuje minerálny prášok na báze kremičitanov s charakteristickými absorpčnými látkami. Prášok priľne k miestu, na ktorý sa aplikoval, zostáva na mieste a dá sa veľmi ľahko odstrániť napr. fyziologickým roztokom.

Zloženie: Mikronizovaný zeolit, ionizované striebro, n-bután.

Použitie: Ranu je potrebné pred použitím prípravku očistiť od mechanických nečistôt. Nádobku pred použitím potraste a držte ju vo zvislej polohe. Rozprašovač ľahko potlačte a zamierte priamo na miesto určené na ošetrenie tak, aby ste prípravok zbytočne nerozptyľovali do vzduchu. Rozprašujte krátkymi stlačeniami a vyhnite sa postreku veľkými dávkami. Podľa potreby postrek opakujte dva krát za deň. V prípade potreby prekryte ošetrenú ranu sterilnou gázou alebo priedušným obväzom.

Upozornenie: Nie je určený na vnútorné použite! Extrémne horľavý aerosól. Nádobka je pod tlakom a po zahriatí môže vybuchnúť. Chráňte ju pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zdrojmi tepla. Zákaz fajčenia. Tlakový obal neprepichujte ani ho po použití nepáľte. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplote nad 50°C. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo iného zdroja zapálenia.