Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
B 17 Apricarc s meruňkovým olejem 60 kapsúl ODHADOVANÁ CENA: 17.72 EUR (€)
B 17 Apricarc s meruňkovým olejem 60 kapsúl ODHADOVANÁ CENA: 17.72 EUR (€)

B 17 Apricarc s meruňkovým olejem 60 kapsúl ODHADOVANÁ CENA: 17.72 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-426 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 17.72 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika:  B17 Apricarc obsahuje okrem zdroja vitamínu B17 – marhuľových jadier a marhuľového oleja, tiež huby, hlivu ustricovitú a Reishi, a plody rakytníka rešetliakového. Hliva ustricovitá prírodnou cestou podporuje správne fungovanie organizmu a dopĺňa telu potrebné látky. Rakytník podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, prispieva k správnej činnosti tráviaceho traktu. Základnou zložkou B17 Apricarc sú marhuľové jadrá obsahujúce významnú látku vitamín B17 (tiež sa nazýva laetril alebo amygdalin).

Nepoužívajte: Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 18 rokov. Pri alergii na zložky prípravku.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace matky.

Dávkovanie: 1 -2 kapsuly 2x denne pred jedlom počas 1 až 3 mesiacov. Kapsuly sa prehĺtaajú celé a zapíjajú sa vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody.

Zloženie: 1 želatínová kapsula obsahuje 400 mg zmesi B17 APRICARC: prášok marhuľového jadra, prášok sušeného plodu rakytníka rešetliakovitého (Hippophae rhamnoides), prášok lyofilizovaného REISHI (Ganoderma lucidum), prášok hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus) a oleje z marhuľových jadier bez prímesí. (Účinné látky v 4 kapsulách: Betaglukán 275,52 mg; Marhuľové jadrás obsahom vitamínu B17 (laetril)v prírodnej podobe 640 mg)