Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Boiron Cocculine 30 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 6.27 EUR (€)
Boiron Cocculine 30 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 6.27 EUR (€)

Boiron Cocculine 30 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 6.27 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-300 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 6.27 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Indikácie: Prevencia a liečba nevoľností spojených s cestovaním v dopravných prostriedkoch / auto, autobus, lietadlo, loď/. Nevyvoláva ospalosť.

Kontraindikácie: Nie sú známe. V prípade pochybností je nevyhnutné informovať sa u vášho lekára alebo lekárnika.

Tehotenstvo a dojčenie: Liek sa môže používať u tehotných a kojacich matiek.

Dávkovanie: Preventívne: 2 tablety nechať voľne rozpustiť v ústach alebo v malom množstve vody v predvečer cesty a 3 x 2 tablety v deň cesty. Liečebne: 2 tablety každú hodinu až do vymiznutia príznakov. Liek vysadzujeme v závislosti od zlepšenia stavu. Dávkovanie je rovnaké pre všetky vekové skupiny vrátane tehotných žien a kojencov. U detí do 1 roku sa tableta podáva rozpustená v lyžičke vody.

Zloženie homeopatického lieku (na 1 tabletu): Cocculus indicus (Anamirta metlinovitá) 4 CH (0,375 mg); Nux vomica (Strychnínovník indický) 4 CH (0,375 mg); Tabacum (Tabak virginský) 4 CH (0,375 mg); Petroleum (Biely petrolej) 4 CH (0,375 mg)

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!