Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Boiron Coryzalia 40 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 7.47 EUR (€)
Boiron Coryzalia 40 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 7.47 EUR (€)

Boiron Coryzalia 40 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 7.47 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-301 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.47 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Indikácie: Použitie: na nádchu vodnatú, hlienovú, hlienovo- hnisavú aj alergickú na vodnatý dráždivý výtok z nosa na husté ťažko vysmrkateľné hlieny na upchaté prínosové dutiny. Liek Coryzalia vďaka svojej forme v tabletách nedráždi postihnutú a citlivú sliznicu Vášho nosamôžete ho kombinovať s inými liekmije vhodný pre deti, tehotné aj dojčiace ženy.

Kontraindikácie: Neužívajte Coryzalia obalené tablety, keď ste alergický ( precitlivený) na liečivá alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek lieku Coryzalia obalených tabliet.

Tehotenstvo a dojčenie: Doteraz nebol zistený žiadny vplyv na tehotné alebo dojčiace ženy.

Dávkovanie: Dospelí a deti: 1 obalenú tabletu nechať voľne rozpustiť v ústach každú hodinu od okamihu prvých prejavov choroby. Predlžovať intervaly podávania v závislosti od zlepšenia stavu. Deťom do 1 roka (dojčatá) je možné podať liek rozdrvený a rozpustený v troške vody. 

Zloženie homeopatického lieku (v 1 tablete): Allium cepa (Cibuľa kuchynská)3CH (0,333 mg); Belladona (Ľulkovec zlomocný)3CH (0,333 mg); Sabadilla (Sabadilla lekárska)3CH (0,333 mg); Kalium bichromicum (dvojchroman draselný)3CH (0,333 mg), Gelsemium (Jazmínovec vždyzelený)3CH (0,333 mg); Pulsatilla (Poniklec lúčny)3CH (0,333 mg)

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!