Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Boiron Homeovox 60 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 7.78 EUR (€)
Boiron Homeovox 60 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 7.78 EUR (€)

Boiron Homeovox 60 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 7.78 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-303 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.78 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Indikácie: Chrapot, únava hlasiviek, zápaly hrtana, strata hlasu. Ak Vás trápi zachrípnutie, suchosť a škriabanie v hrdle: z chladu (vietor, klimatizácia…), následkom infekcie (baktérie, vírusy), z preťaženia hlasiviek, pri zvýšenej hlasovej námahe (učitelia, moderátori a redaktori, herci a speváci, športoví fanúškovia).

Kontraindikácie: Nie sú známe. Pri intolerancii fruktózy a laktózy užívať s opatrnosťou. Udetí predškolského veku užívať iba na odporúčanie lekára.

Dávkovanie: Liečebne: 2 obalené tablety nechať voľne rozpustiť v ústach medzi jedlami každú hodinu. Preventívne: 2 obalené tablety 5 x denne. Ak sa príznaky ochorenia výrazne nezlepšili do 5 dní, je nutné vyhľadať lekára.

Zloženie homeopatického lieku (v 1 tablete): Aconitum napellus 3 CH, Arum triphyllum 3 CH, Ferrum phosphoricum 6 CH, Calendula officinalis 6 CH, Spongia tosta 6 CHm, Atropa belladonna 6 CH, Mercurius solubilis 6 CH, Hepar sulfur 6 CH, Kalium bichromicum 6 CH, Populus candicans 6 CH, Bryonia dioica 3CH (všetky rovným dielom do 1 mg).

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!