Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Boiron Oscillococcinum 6 dávok ODHADOVANÁ CENA: 9.83 EUR (€)
Boiron Oscillococcinum 6 dávok ODHADOVANÁ CENA: 9.83 EUR (€)

Boiron Oscillococcinum 6 dávok ODHADOVANÁ CENA: 9.83 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-305 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 9.83 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Indikácie: Podporný homeopatický liek na liečbu chrípkových stavov. Oscillococcinum nemá nežiaduce účinky, nemá kontraindikácie (môže sa kombinovať s inými liekmi), nevyvoláva ospalosť.

Kontraindikácie: Nie sú známe.

Tehotenstvo a dojčenie: Liek môžu užívať tehotné a dojčiace matky.

Dávkovanie: Dávkovacia schéma sa líši v závislosti od okamihu podávania: V čase zvýšeného výskytu chrípkových ochorení: 1 dávka 1 krát týždenne počas zvýšeného výskytu ochorenia. Pri prvých príznakoch chrípkového ochorenia: 1 dávka čo najskôr, prípadne zopakovať ešte 2 -3 krát v šesť hodinovom intervale.V rozvinutom štádiu chrípkového ochorenia: 1 dávka ráno a večer po dobu 1 – 3 dní. Obsah celej 1 dávky (predstavuje 1 celá tubička piluliek) sa nechá voľne rozpustiť pod jazykom. U dojčiat je možné nechať dávku rozpustiť v malom množstve vody a podať v dojčenskej fľaši. Oscillococcinum sa podáva najlepšie nalačno s odstupom medzi jedlami alebo s určitým časovým odstupom od hlavných jedál, (1/4 hodiny pred jedlom, alebo 1 hodinu po jedle).

Zloženie homeopatického lieku (v 1 g piluliek): 0,01ml Anas barbariae, hepatis et cordis extractum (filtrovaný autolyzát z pečene a srdca kačice) nariedený do potencie 200 K.