Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Boiron Sédatif PC 60 tbl ODHADOVANÁ CENA: 8.58 EUR (€)
Boiron Sédatif PC 60 tbl ODHADOVANÁ CENA: 8.58 EUR (€)

Boiron Sédatif PC 60 tbl ODHADOVANÁ CENA: 8.58 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-310 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 8.58 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Indikácie:Úzkostné stavy, precitlivenosť, podráždenosť a poruchy spánku. Sédatif PC pôsobí proti nervozite, podráždenosti, precitlivenosti a úzkosti, zlepšuje kvalitu spánku (ak je nespavosť vyvolaná stresom). Neovplyvňuje pozornosť, ani schopnosť riadiť motorové vozidlá, nie je návykový.

Kontraindikácie: Nie sú známe.

Tehotenstvo a dojčenie: Liek môžu užívať tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 2 tabletky 3 x denne nechať voľne rozpustiť v ústach alebo v malom množstve vody a vypiť. Ak je to potrebné, dávky sa môžu opakovať častejšie. Pri poruchách spánku je potrebné užiť liek už počas dňa a večer pred spaním.

Zloženie homeopatického lieku (v 1 tablete): Aconitum napellus (Prilbica modrá) 6 CH, Jequirity 6 CH, Belladonna (Ľuľkovec zlomocný) 6 CH, Viburnum opulus (Kalina obyčajná) 6 CH, Calendula officinalis (Nechtík lekársky) 6 CH, Chelidonium majus (Lastovičník veľký) 6 CH všetky zložky po 0,05 mg.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!