Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Claritine 10 mg tbl.7 x 10 mg ODHADOVANÁ CENA: 4.89 EUR (€)
Claritine 10 mg tbl.7 x 10 mg ODHADOVANÁ CENA: 4.89 EUR (€)

Claritine 10 mg tbl.7 x 10 mg ODHADOVANÁ CENA: 4.89 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-424 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 4.89 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Indikácie: Claritine zmierňuje príznaky spojené s alergickou nádchou (napr. senná nádcha), ako sú kýchanie, výtok z nosa alebo svrbenie v nose, ako aj svrbenie a pálenie očí. Claritine tiež pomáha zmierniť príznaky chronickej žihľavky (urtikárie), ako sú svrbenie, začervenanie a počet a veľkosť vyrážok, u ktorej nie je známa príčina (tzv. chronická idiopatická urtikária). Zmiernenie týchto príznakov pretrváva celý deň a pomôže Vám vrátiť sa k Vašim bežným denným aktivitám a spánku.

Kontraindikácie: Neužívajte Claritine, keď ste alergický (precitlivený) na loratadín alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek lieku Claritine. Užívanie u detí do 12 rokov len na doporučenie lekára!

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná, užívanie lieku Claritine sa neodporúča. Ak dojčíte, užívanie lieku Claritine sa u Vás neodporúča.

Dávkovanie: Dospelí a deti staršie ako 12 rokov: Užívajte jednu tabletu raz denne s pohárom vody s jedlom alebo bez jedla.

Liek môže po požití vyvolať ospalosť!

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!