Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
DermoCollagen ProVenus 30 vreciek ODHADOVANÁ CENA: 45.38 EUR (€)
DermoCollagen ProVenus 30 vreciek ODHADOVANÁ CENA: 45.38 EUR (€)

DermoCollagen ProVenus 30 vreciek ODHADOVANÁ CENA: 45.38 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6508 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 45.38 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Prípravok je unikátnym produktom, ktorý cielene pôsobí priamo v hlbokej dermálnej vrstve pokožky. Základ zloženia tvorí kombinácia bioaktívnych kolagénnych peptidov patentovaného zloženia Verisol® spolu s kyselinou hyaluronovou. Jedná sa tak o efektívnu vnútornú výživu pokožky. Kolagén tvorí až 75 % objemu ľudskej pokožky a tvorí dôležitú štrukturálnu látku kostí, kĺbov, svalov, väzív a šliach. Obsiahnutý vitamín C má priaznivý vplyv na tvorbu kolagénu v ľudskom organizme a tým prispieva k normálnej funkcii kože, ale aj kostí a kĺbnych chrupaviek. Vďaka obsahu látok ako sú zinok a biotín prispieva prípravok DermoCollagen k udržaniu normálneho stavu pokožky i vlasov.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Vhodné aj pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 1 vrecúško denne. Obsah vrecúška sa rozpustí v cca 200 ml a vypije sa. Prášok je ľahko rozpustný a má lahodnú pomarančovú príchuť. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Kolagéne peptidy – VERISOL® 2500,0 mg, Kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný) 60,0 mg, Vitamín C 80,0 mg, Vitamín E 24,0 mg, Kyselina pantothenová (Vitamín B5) 28,0 mg, Biotín (Vitamín B7) 50,0 µg, Magnézium 120,0 mg, Zinok 10,0 mg, Inulín 1350,0 mg.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!