Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
ENZYCOL DNA 140 cps ODHADOVANÁ CENA: 24.66 EUR (€)
ENZYCOL DNA 140 cps ODHADOVANÁ CENA: 24.66 EUR (€)

ENZYCOL DNA 140 cps ODHADOVANÁ CENA: 24.66 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6614 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 24.66 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Výživový doplnok, prípravok s patentovaným komplexom CleanUP TM, ktorý je odporúčaný ako prevencia pri ťažkej fyzickej práci a pri zvýšenej športovej aktivite. Obsahuje: extrakt z plodov višne, extrakt semien zeleru, extrakt z pistácie, kurkumín a vitamín C. Vitamín C prispieva:

  • k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej,
  • k zníženiu vyčerpania a únavy,
  • k správnej tvorbe kolagénu, chrupaviek a k správnej funkcii kostí.

Nepoužívajte: U detí do 18 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: Pre rýchlejší nástup účinku: 4 kapsuly denne (2  ráno a 2 večer) do uvoľnenia od príznakov. Pri pravidelnom užívaní: 2 kapsuly denne (1 ráno a 1 večer) po dobu 2 – 3 mesiacov (odporúča sa opakovať aspoň 2x ročne). Kapsuly užívať na lačno (minimálne 20 minút pred jedlom či 30 minút po jedle), zapiť vodou. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Apium graveolans (zeler) , Kurkumín , kyselina L-askorbová (vitamín C) , Pistacia vera (pistácia) , Prunus cerasus (višňa)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!