Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Farmax GingiMax PLUS 60 tbl + 30 tbl ODHADOVANÁ CENA: 11.28 EUR (€)
Farmax GingiMax PLUS 60 tbl + 30 tbl ODHADOVANÁ CENA: 11.28 EUR (€)

Farmax GingiMax PLUS 60 tbl + 30 tbl ODHADOVANÁ CENA: 11.28 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-385 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 11.28 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Účinné zložky majú mierny vazodilatačný účinok na periférne cievy – rozširujú cievy napr. v rukách, nohách, hlave. Okrem toho majú aj mierne tlmia zrážanlivosť krvi. Prípravok je vhodný pri poruchách zapríčinených nedostatočným prekrvením periférnych častí tela – studené končatiny, mravčenie v prstoch, poruchy pamäte, hučanie v ušiach.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky prípravku. Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 18 rokov. V prípade, že sa liečite liekmi na zníženie zrážanlivosti krvi.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula denne po jedle. Užívajte dlhodobo. V prípade, že sa príznaky nezlepšia v priebehu 1 mesiaca, navštívte lekára.

Zloženie kapsuly: sójový olej (nosič), želatína (obal), glycerol (zahusťovadlo), extrakt z Ginkgo biloby 24/6 (60 mg), horčík (60 mg), lecitín (emulgátor), meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov (farbivo), oxid titaničitý (farbivo).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!