Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Farmax Uromax 3 Rapid 10 + 10 tbl ZDARMA ODHADOVANÁ CENA: 11.47 EUR (€)
Farmax Uromax 3 Rapid 10 + 10 tbl ZDARMA ODHADOVANÁ CENA: 11.47 EUR (€)

Farmax Uromax 3 Rapid 10 + 10 tbl ZDARMA ODHADOVANÁ CENA: 11.47 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-377 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 11.47 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Účinné látky v 1 tablete: D-mannosa 400 mg, extrakt z kanadskej brusnice  200 mg, extrakt z medvedice lekárskej 50 mg. Všetky tri zložky sa vzájomne doĺňajú v účinku a priaznivo pôsobia na organizmus.

Nepoužívajte: Pri precitlivelosti na zložky prípravku. U detí do 3 rokov. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace matky.

Dávkovanie: 1–2 tablety, 1-2x za deň. Počas užívania je vhodný dostatočný príjem tekutín (najmä urologické čaje), aby sa zabezpečilo odplavenie baktérií. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie tablety: D-mannosa, extrakt z kanadskej brusnice /Vaccinium macrocarpon PACran™/, mikrokryštalická celulóza (zahusťovadlo), extrakt z medvedice lekárskej /Arctostaphylos uva-ursi/, kroskaramelóza (nosič),protihrudkujúce látky: talek, oxid kremičitý, stearan horečnatý, poťahové látky: hypromelóza, aceté, talek.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!