Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
GelActiv Proteo-Enzyme Q 120+60 tbl ODHADOVANÁ CENA: 24.90 EUR (€)
GelActiv Proteo-Enzyme Q 120+60 tbl ODHADOVANÁ CENA: 24.90 EUR (€)

GelActiv Proteo-Enzyme Q 120+60 tbl ODHADOVANÁ CENA: 24.90 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6601 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 24.90 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Inovatívny prípravok novej generácie GelActiv Proteo – Enzyme Q ako prvý na trhu kombinuje overený glukosamín zo skupiny látok SYSADOA s vysoko aktívnymi enzýmami – proteázami. Glukosamín sulfát je obsiahnutý v unikátnej forme Slow release , ktorá umožňuje postupné uvoľňovanie glukosamínu v ľudskom organizme, čo je pre výživu potrebných miest veľmi dôležité. Účinná zložka Vitamín C má priaznivý vplyv na tvorbu kolagénu v ľudskom organizme a tým prispieva k normálnej funkcii kostí a chrupaviek.

Nepoužívajte: U detí do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 2 tablety denne, najlepšie 1 tabletu ráno a 1 tabletu večer pred jedlom, prípadne 2 tablety ráno pred prvým jedlom. Pri závažnejších problémoch odporúčame užívať 2 x 2 tablety denne po dobu 1 týždňa, následne 2 tablety denne. Celková odporúčaná doba užívania je 1-2 mesiace podľa závažnosti problémov. Po 1 mesiaci možno celkovú kúru opakovať. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženieglukozamín sulfát , kyselina L-askorbová (vitamín C) , proteázy (nešpecifikované)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!