Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Generica Lutein Premium 60 cps ODHADOVANÁ CENA: 17.25 EUR (€)
Generica Lutein Premium 60 cps ODHADOVANÁ CENA: 17.25 EUR (€)

Generica Lutein Premium 60 cps ODHADOVANÁ CENA: 17.25 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6855 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 17.25 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Lutein Premium obsahuje vyváženú kombináciu účinných látok pre výživu očí ako sú luteín, zeaxantín, zinok, vitamín E a rybí olej s obsahom 3-omega mastných kyselín DHA/EPA. 3-omega mastná kyselina DHA (kyselina dokozahexaénová) a zinok prispievajú k udržaniu dobrého zraku. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA. Vitamín E a zinok prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Nepoužívajte: U detí do 10 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula 1x denne najlepšie počas jedla. Kapsulu je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: D-alfa-tokoferol (vitamín E) , kyselina dokozahexaénová (DHA) , kyselina eikozapentaénová (EPA) , luteín , rybí olej (EPA, DHA) , zeaxantín , zinok (nešpecifikovaný)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!