Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Herba Medica Vital Plus 30 kapsúl ODHADOVANÁ CENA: 21.38 EUR (€)
Herba Medica Vital Plus 30 kapsúl ODHADOVANÁ CENA: 21.38 EUR (€)

Herba Medica Vital Plus 30 kapsúl ODHADOVANÁ CENA: 21.38 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6454 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 21.38 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: MULTIVITAMÍN, KTORÝ OBSAHUJE A, E, C, B6 VITAMÍNY, SELÉN, PROSO, BIOTÍN A NIACÍN. Dôležitý doplnok stravy, ktorý pôsobí pri vlasových korienkach, a zosilňuje ich štruktúru. Obsahuje cystin, je to amynokyselina, ktorá potrebná k biosyntéze rohoviny, a rohovina je základnou bielkovinou vlasovej štruktúry. Sušený výťažok z prosa zabraňuje vypadávanie vlasov, a vitamín B6 podporuje rast a vývoj vlasov, z prasličky dostáva minerálne látky.

Nepoužívajte: U detí do 6 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsulu denne zapiť pohárom vody. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: l-cysteín, vitamín C, vitamín E, niacín, selén, vitamín A, vitamín B5, B6 a B7, vitamín H, Praslička roľná, proso, arabská guma, hydroxypropylmetylcelulóza, fosforečnan vápenatý, želatína E, sacharóza, škrob, oxid kremičitý, DL-alfa-tokoferolacetat. 

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!