Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Imunit 5 PreveMax 60+20 tbl ODHADOVANÁ CENA: 14.19 EUR (€)
Imunit 5 PreveMax 60+20 tbl ODHADOVANÁ CENA: 14.19 EUR (€)

Imunit 5 PreveMax 60+20 tbl ODHADOVANÁ CENA: 14.19 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6914 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 14.19 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Výživový doplnok so sladidlami s jahodovou príchuťou obsahuje nukleotidy (získané zo sladkovodnej riasy chlorelly), betaglukány (z hlivy ustricovej), vitamíny a minerál:  

  • Vitamín C a selén prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému,
  • Folát a vitamín B6  prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie:

Preventívne užívanie: 1 tableta denne.
Akútne užívanie: 2 tablety denne. V prípade akútneho užívania sa odporúča prípravok začať užívať čo najskôr po prepuknutí problémov. Minimálna doba užívania by mala byť 7 dní, a to aj v prípade, že dôjde už skôr k ústupu problémov. Tableta sa pre vyššiu účinnosť nechá voľne rozpustiť v ústach a odporúča sa pol hodiny po užití nejesť a nepiť. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Chlorella (nešpecifikovaná) , hydrogénseleničitan sodný (selén) , kyselina listová – Folát (vitamín B9) , L-askorban sodný (vitamín C) , Pleurotus ostreatus (hliva ustricová) , pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!