Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Imunoglukan P4H ACUTE 300 mg 5 cps ODHADOVANÁ CENA: 9.88 EUR (€)
Imunoglukan P4H ACUTE 300 mg 5 cps ODHADOVANÁ CENA: 9.88 EUR (€)

Imunoglukan P4H ACUTE 300 mg 5 cps ODHADOVANÁ CENA: 9.88 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-162 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 9.88 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Použitie: Imunoglukan® je vysoko purifi prírodná látka, komplex biologicky aktívnych polysacharidov, získavaný izoláciou z Pleurotus ostreatus. Jeho bezpečnosť a účinnosť bola overená v klinických štúdiách a pozorovaniach, ktoré boli publikované v odbornej literatúre. Imunoglukan P4H® ACUTE   je výživový doplnok pre krátkodobé použitie. Obsahuje prírodný imunoglukan 300mg, dvojnásobnú odporúčanú dennú dávku vitamínu C a odporúčanú dennú dávku  zinku.

  • Vitamín C a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Nepoužívajte: Ak ste precitlivení na niektorú zo zložiek prípravku.Ak ste po transplantácii orgánov. Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 3 rokov. Ak užívate imunosupresíva, o používaní sa poraďte s lekárom.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Užíva sa 1 kapsula denne počas 5 dní, následne odporúčame prejsť na preventívnu dávku Imunoglukan P4H 100 mg. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Kapsuly sa prehĺtajú vcelku a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody, najlepšie ráno nalačno alebo večer pred spaním. Obsah kapsuly je možné vysypať na lyžičku, a tak užiť.

Zloženie: imunoglukan (300mg), vitamín C – askorban vápenatý (160mg), zinok – diglycinát zinočnatý (10mg), stearan horečnatý, rastlinná kapsula

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Osoby užívajúce imunosupresíva, tehotné a dojčiace ženy len po konzultácii s ošetrujúcim lekárom. Prípravok nesmú užívať ľudia s transplantovanými orgánmi. Neužívať, ak ste precitlivený na niektorú zo zložiek prípravku. Odporúčané denné  dávkovanie sa nesmie prekročiť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote od 5°C do 25°C. Chráňte pred vlhkom, mrazom a priamym slnečným svetlom. Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl.