Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Imunoglukan P4H krém 30g ODHADOVANÁ CENA: 10.04 EUR (€)
Imunoglukan P4H krém 30g ODHADOVANÁ CENA: 10.04 EUR (€)

Imunoglukan P4H krém 30g ODHADOVANÁ CENA: 10.04 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-53 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 10.04 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Imunoglukan P4H® krém má regeneračné a hydratačné účinky. Pomáha udržiavať pokožku v dobrom stave po ožiarení (úpal, rádioterapia). Zároveň vytvára optimálne podmienky na hojenie tým, že v koži priamo zadržiava vodu. Intenzívne hydratuje všetky typy pokožky. Imunoglukan P4H® krém je vhodný na regeneráciu a obnovu poškodenej kože po popálení a poranení. Formulácia krému je emulzia typu olej vo vode, ktorá udržuje pokožku zdravú, vláčnu a hydratovanú, napomáha jej prirodzenej obnove. Neobsahuje parabény a je vhodný aj na suchú a atopickú kožu (ekzém, dermatitída, alergia na slnko), ktorú pomáha udržiavať v dobrom stave. Imunoglukan P4H® krém svojím mnohonásobným účinkom obnovuje celkovú integritu (celistvosť) kože pri všetkých typoch pokožky.

Nepoužívajte: Pri alergii na jednotlivé zložky krému. Neodporúča sa používať ho súčasne s kortikosteroidnými prípravkami v akútnej fáze ekzému (vzplanutie). Na otvorené rany a sliznice, do očí. Použitie u detí konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

Tehotenstvo a dojčenie: Krém sa môže bezpečne použiť počas tehotenstva a laktácie.

Dávkovanie: Na postihnuté miesto naneste primeranú vrstvu krému dva až tri krát denne.

Zloženie (INCI): AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BETAGLUCAN, GLYCERIN, STEARETH-2, STEARETH-21, CERA ALBA, CETEARYL ALCOHOL, STEARIC ACID, DIMETHICONE, CARBOMER, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL UNDECYLENATE, CHLOROPHENESIN, CETRIMONIUM BROMIDE, SODIUM HYDROXIDE.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!