Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Jamieson Vápnik, horčík so zinkom 100 + 20 tbl ODHADOVANÁ CENA: 10.82 EUR (€)
Jamieson Vápnik, horčík so zinkom 100 + 20 tbl ODHADOVANÁ CENA: 10.82 EUR (€)

Jamieson Vápnik, horčík so zinkom 100 + 20 tbl ODHADOVANÁ CENA: 10.82 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-391 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 10.82 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Vápnik je potrebný na zdravý rast a udržanie zdravých kostí a zubov, podporuje zdravú regeneráciu a činnosť svalov. Horčík pomáha odstraňovať únavu a vyčerpanie, priaznivo ovplyvňuje psychickú rovnováhu a optimálnu činnosť nervového systému a správne svalové napätie. Zinok prispieva k podpore imunitného systému, k správnej reprodukčnej činnosti a k udržiavaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov a zdravej pokožky.

Nepoužívajte:U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.V ojedinelých prípadoch sa môže vyskytnúť hnačka. Užívanie zinku môže zapríčiniť deficienciu medi.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: dospelí: 1 (až 3) tablety denne s jedlom. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných liekov a prípravkov.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá tableta obsahuje:
Vápnik 333mg (41,6 %*)
(komplex uhličitanu, citranu, jablčnanu, fumaranu, jantáranu)
Horčík 166,66 mg (44 %*)
(komplex oxidu, citranu, jablčnanu, fumaranu, jantáranu)
Zinok (glukónan zinku) 16,66 mg (166 % ODD*)
*Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch
Ďalej obsahuje: celulóza (protihrudkujúca látka), modifikovaná celulózová guma, rastlinná kyselina stearová (protihrudkujúca látka), oxid kremičitý, monoglyceridy (emulgátor), rastlinný stearan horečnatý (stabilizátor), rozpustná celulóza (želírujúca látka), oxid titaničitý (farbivo), karnaubský vosk (objemové činidlo)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!