Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Jamieson Vitamín C 1000 mg 100 + 20 tbl ZDARMA ODHADOVANÁ CENA: 15.57 EUR (€)
Jamieson Vitamín C 1000 mg 100 + 20 tbl ZDARMA ODHADOVANÁ CENA: 15.57 EUR (€)

Jamieson Vitamín C 1000 mg 100 + 20 tbl ZDARMA ODHADOVANÁ CENA: 15.57 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-406 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 15.57 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Vitamín C prispieva k správnej činnosti imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú pre zdravie dôležité.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí: 1 tableta denne. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá tableta obsahuje: Vitamín C (Kyselina askorbová) 1000 mg (1250% Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch), Podporná prírodná zmes 6 mg, Rutín (Dimorphandra mollis, tobolka); Hesperidín (Citrus sinensis, plod); Bioflavonoidy (Citrus limon, kôra); Acerola čerešňa (4:1) extrakt, (Malpighia glabra, plod); Šípky (Rosa canina, plod).
Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý; oxid kremičitý (povlaková látka), modifikovaná celulózová guma, rozpustná celulóza, karnaubský vosk (povlaková látka).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!