Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Jazvečia masť na lepšie dýchanie 50 ml ODHADOVANÁ CENA: 7.12 EUR (€)
Jazvečia masť na lepšie dýchanie 50 ml ODHADOVANÁ CENA: 7.12 EUR (€)

Jazvečia masť na lepšie dýchanie 50 ml ODHADOVANÁ CENA: 7.12 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6981 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.12 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Prípravok obsahuje harmonicky vyváženú zmes 20 druhov bylinných výťažkov v BIO kokosovom masle. Jazvečia masť je vhodná na potieranie a masáž v oblasti hrudníka, krku, zátylku, chrbta, prípadne čela a spánkov. Po masáži sa rýchlo uvoľňujú aktívne látky, ktoré:

  • priaznivo pôsobia pri dýchacích ťažkostiach
  • pomáhajú pri uvoľňovaní dýchacích ciest
  • zvyšujú prekrvenie pokožky v mieste aplikácie
  • pomáhajú uvoľňovať kašľom namáhané svalstvo.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Nanáša sa dostatočné množstvo masti na cielenú oblasť pokožky a dôkladne sa vmasíruje. Na dosiahnutie maximálneho účinku je vhodné procedúru zopakovať niekoľkokrát denne. Upozornenie: Určené na vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí, na sliznice a poranenú kožu. Skladujte mimo dosahu detí, v suchom prostredí a pri izbovej teplote. Zriedkavo sa môže vyskytnúť alergická reakcia na niektorú z bioaktívnych zložiek prípravku.

Zloženie: HELIANTHUSANNUS OIL, HYDROGENATED COCONUT OIL, BUTYROSPERMUM PARKII, CERA ALBA, PRUNUS DULCIS OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, CAMPHOR, MENTHOL, EUCALYPTUS GLOBULUS OIL, PINUS PUMILIONIS OIL, JUNIPERUS COMMUNIS OIL, MENTHA PIPERITA OIL, PINUS SYLVESTRIS OIL, TOCOPHERYL ACETATE, AMYRIS BALSAMIFERA OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS OIL, HYSSOPUS OFFICINALIS OIL, THYMUS VULGARIS OIL, ARTICUM LAPPA EXTRAKT, CEDRUS DEODORA OIL, CUPRESSUS SEMPERVIRENS OIL, SYZYGIUM AROMATICUM OIL, CHAMOMILLA RECUTITA EXTRACT, SALIX ALBA EXTRACT.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!