Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Kurkumin komplex forte 60 cps ODHADOVANÁ CENA: 19.66 EUR (€)
Kurkumin komplex forte 60 cps ODHADOVANÁ CENA: 19.66 EUR (€)

Kurkumin komplex forte 60 cps ODHADOVANÁ CENA: 19.66 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6794 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 19.66 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: KURKUMIN KOMPLEX FORTE + PIPERIN ® je výživový doplnok, ktorý obsahuje patentovaný Curcumin C3 Complex s obsahom 95% kurkuminoidov. Aktívne látky vo výživovom doplnku KURKUMIN KOMPLEX FORTE + PIPERIN ® – Kurkumín, Demotoxykurkumín a Bisdemetoxykurkumín známe aj pod označením kurkumíny, majú spoločnú chemickú štruktúru, podobné vlastnosti a účinky na ľudský organizmus. Pre výživový doplnok KURKUMIN KOMPLEX FORTE + PIPERIN ® sa získavajú šetrnou extrakciou z pakoreňa rastliny Kurkuma dlhá (Curcuma longa). Prídaná zložka piperín je Vedecké štúdie preukázali, že kurkumíny majú antioxidačné účinky, vďaka ktorým napomáhajú chrániť ľudský organizmus pred poškodením voľnými radikálmi. Dostatočná hladina antioxidantov v ľudskom organizme priaznivo ovplyvňuje správnu činnosť kardiovaskulárneho systému, tráviaceho systému a imunitného systému človeka.

Nepoužívajte: U detí do 18 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie:  1-2 kapsuly denne po jedle. Kapsuly sa zapíjajú vcelku s dostatočným množstvom tekutiny. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Kurkumín , Piper nigrum (čierne korenie)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!