Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Laktazan Forte 7.000 FCC 80 tabliet odhadovaná cena: 12.74 EUR
Laktazan Forte 7.000 FCC 80 tabliet odhadovaná cena: 12.74 EUR

Laktazan Forte 7.000 FCC 80 tabliet odhadovaná cena: 12.74 EUR

13 

Katalógové číslo: etabletka-woocommerce_gpf_561774 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 12.74 EUR Lekáreň eTabletka

Výživový doplnok s obsahom enzýmu laktáza. Znášanlivosť laktózy je premenlivá a preto by sa mali vyžiadať bližšie informácie o úlohe enzýmu laktáza v strave.

Bez lepku. Výživový doplnok s laktázou na podporu trávenia laktózy v mlieku a mliečnych výrobkoch. Ľahko stráviteľný pôžitok z mlieka.
Zlepšujú trávenie laktózy v prípade osôb, ktoré majú ťažkosti s trávením laktózy. Znášanlivosť laktózy je premenlivá a preto by ste si mali vyžiadať bližšie informácie o úlohe enzýmu laktáza vo svojej strave.

Zloženie: Laktáza 7.000 FCC (laktázových jednotiek)

Enzým laktáza:

  • zlepšuje trávenie laktózy v prípade osôb, ktoré majú ťažkosti s trávením laktózy.

Ako sa dávkuje Laktazan Forte 7.000 FCC

Odporúčané dávkovanie: Bezprostredne pred konzumáciou alebo počas konzumácie jedál a nápojov, ktoré obsahujú laktózu, užite jednu alebo dve tablety a zapite malým množstvom tekutiny. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie

Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti do 4 rokov. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Uchovávajte na suchom mieste do teploty 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.