Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Lipovitan 180+30 tbl ODHADOVANÁ CENA: 21.96 EUR (€)
Lipovitan 180+30 tbl ODHADOVANÁ CENA: 21.96 EUR (€)

Lipovitan 180+30 tbl ODHADOVANÁ CENA: 21.96 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-470 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 21.96 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Lipovitan je kombináciou cholínu, metionínu, inozitolu, vitamínov skupiny B a E. Cholín prispieva k normálnej funkcii pečene a k normálnemu metabolizmu lipidov.

Potravinový doplnok s obsahom vitamínov a im podobných látok (cholín, inositol, methionín).Hlavnou zložkou Lipovitan je Cholín. Cholín prispieva k udržaniu normálnej činnosti pečene a prispieva k normálnemu metabolizmu lipidov. Lipovitan je možné tiež používať pri nepravidelné alebo jednostrannej výžive (rýchle občerstvenie alebo hromadné stravovanie), pri nechutenstve alebo podvýžive.

Nepoužívajte: Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Výživový doplnok je vhodné užívať: dospelí a deti od 12 rokov v dávke 2 tablety 3x denne, deti vo veku 5 – 12 rokov 1 tabletu 3x denne po hlavných jedlách vcelku, zapiť dostatočným množstvom tekutiny.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zoloženie (v 1 tablete): Cholin 100 mg, Inositol 50 mg, Methionin 25 mg, Vitamín E 5 mg, Vitamín B3 5 mg, Vitamín B5 3 mg, Vitamín B1 1 mg, Vitamín B2 1 mg, Vitamín B6 1 mg, Vitamín B12 3 μg, mikrokryštalická celulóza, manitol, izomalt, stearan horečnatý, hypromelóza, mastenec, polyvinylpyrolidon, oxid titaničitý, trietylcitrát, žltá SY (E110)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!