Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
MoliCare Skin umývacia emulzia 500 ml ODHADOVANÁ CENA: 7.59 EUR (€)
MoliCare Skin umývacia emulzia 500 ml ODHADOVANÁ CENA: 7.59 EUR (€)

MoliCare Skin umývacia emulzia 500 ml ODHADOVANÁ CENA: 7.59 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6810 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.59 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika:Umývacia emulzia – tekuté mydlo na umývanie a čistenie pokožky. Má vyvážené pH 5,5 a je dermatologicky testovaná pre citlivú pokožku. Prípravok je neparfémovaný.  Obsahuje panthenol a mandľový olej, ktoré dodávajú pokožke pružnosť, podporujú jej regeneráciu a dodávajú pokožke vlhkosť.Určená na rýchle a šetrné čistenie pokožky zaťažovanej inkontinenciou a ležaním na lôžku.Účinne neutralizuje zápach.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia:  Aplikuje sa podľa potreby pomocou dávkovacej pumpičky aj niekoľkokrát denne, v primeranom množstve zodpovedajúcom pre určenú umývaciu plochu. Po nanesení a vyčistení pokožky sa emulzia utrie papierovým obrúskom.

Zloženie:  panthenol a mandľový olej

Upozornenie: Určené len na vonkajšie použitie.Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!