Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
MOVit Energy Selén 100µg 120 tabliet odhadovaná cena: 6.15 EUR
MOVit Energy Selén 100µg 120 tabliet odhadovaná cena: 6.15 EUR

MOVit Energy Selén 100µg 120 tabliet odhadovaná cena: 6.15 EUR

Katalógové číslo: etabletka-woocommerce_gpf_449481 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 6.15 EUR Lekáreň eTabletka

Selén prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, k normálnej spermatogenéze ak normálnej činnosti štítnej žľazy. Napomáha k udržaniu normálneho stavu vlasov a nechtov, podporuje normálnu funkciu imunitného systému.

Selén  prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, ktorý môže viesť k vážnym chorobám, k normálnej spermatogenéze ak normálnej činnosti štítnej žľazy. Napomáha k udržaniu normálneho stavu vlasov a nechtov, podporuje normálnu funkciu imunitného systému. Selén patrí medzi esenciálne živiny, ktoré si naše telo nevie samo vyrobiť a musíme ho prijímať v potrave.

Obsah v 1 tablete

Účinná látka Množstvo  % RHP*
Selén 100,0 µg 181,8

* referenčná hodnota príjmu 

Zloženie

Plnidlo (uhličitan vápenatý), emulgátor (mikrokryštalická celulóza), kukuričný škrob, seleničitan sodný (seleň), stabilizátor (hydroxypropylmetylcelulóza), leštiaca látka (polyvinylalkohol) , zvlhčujúca látka (polyetylénglykol), stabilizátor (polydextróza), protispekavá látka (horečnaté soli mastných kyselín), leštiaca látka (taliek), farbivo (oxid železa žltý).

Ako sa dávkuje MOVit Energy Selén 100µg

1 tableta 1x denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Upozornenie

Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

Skladovanie

Skladujte v suchu a tme pri teplote od 4 do 25 °C.