Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
NaturheliX® sviečky detské HARMANČEK 10ks ODHADOVANÁ CENA: 17.35 EUR (€)
NaturheliX® sviečky detské HARMANČEK 10ks ODHADOVANÁ CENA: 17.35 EUR (€)

NaturheliX® sviečky detské HARMANČEK 10ks ODHADOVANÁ CENA: 17.35 EUR (€)

Katalógové číslo: lekarendoma-11496 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 17.35 EUR (€) Lekáreň Doma

Ušné sviečky s éterickym olejom z Harmančeka (Rumanček kamilkový) ľudovo nazývaný “kamilky” ma upokojujúci účinok. Sviečky výrazne uľavujú pri ochoreniach horných dýchacích ciest – prečisťujú nosné a čelné dutiny, harmonizujú prostredie v oblasti ucha, vhodné pri prechladnutí, nádche, prievane, pocitu vody v uchu, či zaľahnutí, taktiež pri bolestiach hlavy, dutín a uší z klímy.

Ušné sviečky prečisťujú nosné a čelné dutiny, harmonizujú prostredie vo vnútri ucha a výrazne pomôžu pri ochoreniach horných dýchacích ciest.
Dôležité je ošetriť obidve uši po sebe, aby pravá a ľavá hemisféra mozgu bola v rovnováhe. Cez ucho môžeme očistiť celý organizmus pretože sviečka ovplyvňuje tráviaci, nervový, cievny systém a naštartuje činnosť lymfatických uzlín. Proces môže trvať aj 20 minút. Sviečkovanie nemá vedľajšie účinky. Zakladá sa na tisícročnej vednej tradícii a každý ju môže aplikovať bez ohľadu na vek a pohlavie.

Použitie detských ušných sviečok je také isté ako u dospelých. Malým detičkám do 3 rokov nevkladáme sviečku priamo do ušného otvoru ale pred otvor smerom k lícu.