Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Neo-Angin pastilky 24 past ODHADOVANÁ CENA: 9.50 EUR (€)
Neo-Angin pastilky 24 past ODHADOVANÁ CENA: 9.50 EUR (€)

Neo-Angin pastilky 24 past ODHADOVANÁ CENA: 9.50 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-145 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 9.50 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Indikácie: Neo-angin bez cukru je antiseptikum ústnej dutiny a hrdla. Používa sa na podpornú liečbu zápalov slizníc hltanovej oblasti sprevádzaných charakteristickými príznakmi, ako sú bolesti hrdla, sčervenenie a opuch.

Kontraindikácie: Neužívajte Neo-angin bez cukru, ak ste alergický (precitlivený) na ktorékoľvek z liečiv alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek lieku Neo-angin bez cukru. Neo-angin bez cukru nie je vhodný pre deti mladšie ako 6 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, skôr ako začnete užívať akýkoľvek liek, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí a deti od 6 rokov nechajú pomaly rozpustiť 1 pastilku v ústach každé 2 – 3 hodiny. Maximálna denná dávka je 6 pastiliek. Po vycmúľaní sa nesmie aspoň 1/2 hod jesť ani piť.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!