Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Nicorette invisipatch 15 mg/16 h transder. náplasť 7ks ODHADOVANÁ CENA: 19.95 EUR
Nicorette invisipatch 15 mg/16 h transder. náplasť 7ks ODHADOVANÁ CENA: 19.95 EUR

Nicorette invisipatch 15 mg/16 h transder. náplasť 7ks ODHADOVANÁ CENA: 19.95 EUR

Katalógové číslo: etabletka-woocommerce_gpf_17291 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 19.95 EUR Lekáreň eTabletka

Ideálny spôsob, ktorý ti pomôže počas dňa poraziť chuť na nikotín. Polopriehľadná transdermálna náplasť so zaoblenými rohmi Nicorette invisipatch je veľmi diskrétna. Stačí ju aplikovať len raz denne a na 16 hodín ti pomôže odolať chuti na cigaretu. Náplasť je špeciálne navrhnutá tak, aby dodávala nikotín počas dňa, kedy sú abstinenčné príznaky najhoršie. V noci nie je prísun nikotínu potrebný a nebude tak dochádzať k narušeniu spánku. Náplasť si jednoducho ráno nalepíš a večer pred spaním ju odstrániš. Transdermálna náplasť Nicorette® invisipatch ti pomôže aktívne bojovať proti siedmim abstinenčným príznakom spojeným s odvykaním: chuť na cigaretu, úzkosť, podráždenie, zlá nálada, nepokoj, slabá koncentrácia a zvýšená chuť do jedla.

Hlavné výhody:

 • zmierňuje chuť na cigaretu a abstinenčné príznaky
 • diskrétne a jednoduché použitie
 • dodáva nikotín 16 hodín počas dňa
 • aplikácia 1× denne
 • neaplikuje sa v noci, takže nenarúša spánok
 • 1 balenie = liečba na jeden týždeň

Náhradná nikotínová terapia funguje tak, že uvoľňuje terapeutický nikotín do krvného obehu v oveľa nižších dávkach ako v cigarete – a to bez chemikálií tabakového dymu, ktoré môžu byť zdraviu škodlivé. Týmto spôsobom ti pomáha zmierniť chuť na cigaretu. Náhradná nikotínová terapia ti poskytne nižšie a kontrolovanejšie dávky nikotínu. Dávka sa časom pomaly znižuje, kým sa nikotínu nebudeš môcť vzdať úplne. Ukončenie však bude stále vyžadovať tvoju vôľu a úsilie.

Transdermálna náplasť Nicorette invisipatch 15mg/16 h je určená práve pre teba, ak:

 • máš najmenej 18 rokov
 • hľadáš jednoduché a diskrétne riešenie, ako prestať fajčiť.

Ako prestať fajčiť s transparentnou náplasťou Nicorette invisipatch ?
Začni tým, že si vyberieš náplasť s obsahom nikotínu podľa stupňa svojej závislosti. Náplasť Nicorette 10 mg/16 h je pre teba ideálnym pomocníkom na ceste pri odvykaní od fajčenia vtedy, ak si už v predchádzajúcich týždňoch začal terapiu s náplasťou Nicorette® 25 mg/

 • Ak vyfajčíš viac ako 20 cigariet denne, terapiu začni s transdermálnou náplasťou Nicorette® invisipatch 15 mg/16 h. V nasledujúcich týždňoch pokračuj s aplikáciou podľa nasledujúcej schémy:
  Krok 1 – Nicorette invisipatch 15 mg/16 h 1× denne užívať prvých 8 týždňov – počiatočná fáza
  Krok 2 – Nicorette invisipatch 10 mg/16 h 1× denne používať nasledujúce 2 týždne

Zloženie:
Liečivom je nikotín. Jedna 10 mg náplasť s plochou 9,0 cm2 obsahuje 15,75 mg nikotínu, jedna 15 mg náplasť s plochou 13,5 cm2 obsahuje 23,62 mg nikotínu, jedna 25 mg náplasť s plochou 22,5 cm2 obsahuje 39,37 mg nikotínu. Obsah nikotínu v jednej náplasti je 1,75 mg/cm2. Ďalšími pomocnými látkami sú: Vrstva obsahujúca nikotín: polyetyléntereftalátový (PET) film, triacylglyceroly so stredne dlhým reťazcom, základný butylovaný kopolymér metakrylátu. Akrylátová vrstva: adhezívny roztok akrylátu, hydroxid draselný, sodná soľ kroskarmelózy, acetylacetonát hlinitý. Uvoľňovacia vrstva: polyetyléntereftalátový (PET) film, z jednej strany potiahnutý hliníkom a z obidvoch strán potiahnutý silikónom.

Stále ťa trápi túžba zapáliť si? Nezúfaj! Nicorette ťa podrží aj v tých najťažších chvíľach! Vyskúšaj kombinovanú terapiu Nicorette, ktorá počas 12 týždňov odvykania zdvojnásobí tvoju šancu prestať fajčiť raz a navždy, v porovnaní s tým, ak sa snažíš odvyknúť si od fajčenia len s jedným produktom.

Ako na to?
Kontroluj chuť na cigaretu 16 hodín pomocou náplasti, pri náhlej a nezvládnuteľnej túžbe použi 2 mg žuvačky Nicorette Gum alebo Nicorette orálny sprej. Nezabudni si vždy vybrať náplasť podľa stupňa svojej nikotínovej závislosti a fázy odvykania, v ktorej sa práve nachádzaš.

Zapoj sa aj ty do našej výzvy a prestaň fajčiť raz a navždy. Pretože kedy inokedy, ak nie teraz? Odvykaj s Nicorette! https://www.youtube.com/watch?v=AwAO2YFWhA8

Zdravotné prínosy:
To, že fajčenie škodí zdraviu, už dávno vieš. S každou ďalšou cigaretou vdychuješ až 4 000 rôznych chemických látok, z ktorých mnohé sú jedy a karcinogény. Fajčenie môže spôsobiť zdravotné problémy nielen tebe, ale aj tvojim blízkym. Pasívne fajčenie môže totiž zapríčiniť vznik rovnakých ochorení, akými trpia fajčiari. Predovšetkým deti, ktoré žijú v zadymených priestoroch, sú oveľa náchylnejšie na vznik ochorenia dýchacích ciest, alergie, astmy, zápalu stredného ucha a ďalších ochorení. Naše telo je neuveriteľný stroj a dokáže sa vyrovnať takmer s čímkoľvek. Len pár dní od skoncovania s fajčením sa ti už začne zlepšovať chuť a čuch a bude sa ti lepšie dýchať. Vďaka tomu sa konečne budeš môcť naplno venovať aktivitám, ktoré miluješ. Vedel si, že po roku nefajčenia klesá riziko srdcového infarktu až na po