Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Oral-B Aquacare 4 ústna sprcha odhadovaná cena: 104.90 EUR
Oral-B Aquacare 4 ústna sprcha odhadovaná cena: 104.90 EUR

Oral-B Aquacare 4 ústna sprcha odhadovaná cena: 104.90 EUR

105 

Katalógové číslo: etabletka-woocommerce_gpf_728496 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 104.90 EUR Lekáreň eTabletka

Cestovná ústna sprcha Oral-B AquaCare je vhodná pre každodenné použitie. Môžete si vybrať z dvoch čistiacich režimov v dvoch rôznych intenzitách, takže si každý nájde taký, čo mu najlepšie vyhovuje. Ústna sprcha pomáha udržiavať zdravé zuby a ďasná a jemne odstraňuje nečistoty z medzizubných priestorov a napríklad aj zo strojčeka alebo zubných implantátov. Výhodou je tiež technológia Oxyjet, ktorá do vody pridá mikrobublinky pre jemné čistenie.

  • Praktická veľkosť sprchy pre cestovanie
  • Nádržka v rukoväti s objemom 145 ml
  • Dva režimy čistenia a každý v dvoch rôzných intenzitách
  • Oxyjet technológia obohacuje vodu o mikrobublinky

Obsah balenia

  • 1× telo cestovnej sprchy Oral-B AquaCare
  • 1× tryska
  • 1× nabíjací stojan

Ústna sprcha Oral-B AquaCare lepšie čistí medzizubné priestory aj ťažko dostupné miesta a preto zvyšuje pocit sviežich a čistých úst. Je vhodná ako každodenný doplnok čistenia zubov, implantátov, mostíkov alebo koruniek. Pre ideálny výsledok používajte na čistenie ústnu vodu bez alkoholu.

Zdravšie zuby aj ďasná s ústnou sprchou Oral-B Aquacare

Ústna sprcha vďaka špirálovému prúdu vody s mikrobublinkami šetrne masíruje ďasná a prispieva tak k obmedzeniu krvácania ďasien. Inovatívna technológia mikrobubliniek spočíva v tom, že stlačený vzduch a voda vytvárajú malé bublinky, ktoré napádajú baktérie povlaku, a tým ho rozrušujú.

Štyri režimy čistenia

Prispôsobte si režim čistenia presne podľa svojej potreby. Na výber máte režimy Sensitive na citlivé zuby a Regular na bezproblémové zuby a ďasná. Každý z nich je možné použiť s dvoma prúdmi vody. Jednoliatym, ktorý ľahko prenikne do medzizubných priestorov alebo prúdom s mikrobublinkami vďaka technológii Oxyjet.

Režim šetriaci spotrebu vody

Unikátny režim On-Demand umožňuje aktivovať prúd vody len v prípade potreby. Prúd vody v tomto prípade netečie po celú dobu, ale len pri podržaní tlačidla. Tým docielite efektívnejšie čistenie medzizubných priestorov s menšou spotrebou vody.

Nádržka vstavaná v rukoväti

Vstavaná nádržka v rukoväti s objemom 145 ml umožňuje pohodlné doplnenie vody alebo ústnej vody a zjednodušuje prenosnosť ústnej sprchy.