Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Ortho HELP COMPLETE 180 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 26.70 EUR (€)
Ortho HELP COMPLETE 180 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 26.70 EUR (€)

Ortho HELP COMPLETE 180 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 26.70 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6882 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 26.70 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Výživový doplnok obsahuje komplexné zloženie zahŕňajúce kombináciu kvalitných látok chondroitínu, glukosamínu, kolagénu a ďalšie látky, extrakt zázvoru, vitamín C. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek. Zároveň prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Nepoužívajte: U detí do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: dospelí 2x denne 1 tabletu. Deti od 12 rokov 1 tabletu 1x denne. Užívajte najlepšie po jedle. Dodržujte dostatočný pitný režim. Pri problémoch s prehĺtaním je možné tabletky deliť alebo drviť. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: chondroitín sulfát , glukozamín sulfát , kolagén (chrupavkový extrakt) , kyselina hyalurónová , kyselina L-askorbová (vitamín C) , Zingiber officinale (ďumbier, zázvor)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!