Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
PARASOFTIN Exfoliačné ponožky 1 pár ODHADOVANÁ CENA: 9.80 EUR (€)
PARASOFTIN Exfoliačné ponožky 1 pár ODHADOVANÁ CENA: 9.80 EUR (€)

PARASOFTIN Exfoliačné ponožky 1 pár ODHADOVANÁ CENA: 9.80 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6686 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 9.80 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Parasoftin – exfoliačné ponožky: sú inovatívny produkt, ktorý predstavuje intenzívnu a pohodlnú starostlivosť o chodidlá. V závislosti od rozsahu poškodenia, komplex látok Parasoftin penetruje do zrohovatených vrstiev kože, zmäkčuje ich a odstraňuje. AHA/BHA kyseliny účinne stimulujú regeneračné a reparačné procesy.  Komplex extraktov (extrakt z medu a extrakty z rastlín: opuncia figová, hruška, mučenka jedlá – marakuja, citrón, grapefruit a ananás), urea a alantoín hydratujú suchú pokožku, podporujú jej regeneráciu a obnovu, zanechávajú ju jemnou a vláčnou.  Tieto starostlivo vybrané látky v exfoliačných ponožkách zabezpečujú intenzívne hydratovanú hladkú a jemnú pokožku. Exfoliačný proces začína spravidla medzi 4. a 7. dňom po aplikácii. Odlúpnuté vrstvy kože opatrne odstráňte. Nikdy kožu neodtŕhajte! Celková regenerácia nastane zvyčajne po 7 až 12 dňoch.

Parasoftin Exfoliačné ponožky

  •  Účinne odstraňuje zrohovatenú kožu chodidiel a kurie oká
  •  Hydratuje, zvláčňuje a vyhladzuje pokožku nôh
  •  Regeneruje zrohovatenú kožu.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Produkt určený výhradne na použitie na chodidlách. Použite bezprostredne po otvorení balenia. Aplikovať tak často, ako je to potrebné, nie však častejšie ako po 30 dňoch.
1.) Pred použitím odstráňiť lak z nechtov a šperky z chodidiel a členkov.
2.) Opatrne otvoriť balenie a rovnomerne roztiahnuť tekutinu v ponožkách. Pre väčšie pohodlie, sa odporúča na exfoliačné ponožky nosiť tenké bavlnené ponožky.
3.) Obuť si ponožky a nechať na nohách po dobu 60 – 90 minút.
4.) Jemne umyť chodidlá vodou a mydlom.
Exfoliačný proces začína spravidla medzi 4. a 7. dňom po aplikácii. Odlúpnuté vrstvy kože opatrne odstrániť. Nikdy kožu neodtŕhať! Celková regenerácia nastane zvyčajne po 7 až 12 dňoch.

Zloženie: Alcohol denat., Aqua, Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycolic Acid, Urea, Sodium Lactate, Mel Extract, Opuntia-Indica Extract, Pyrus Communis Fruit Extract, Passiflora Edulis Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Citric Acid, Malic Acid, Salicylic Acid, Menthol, Allantoin, Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Citronellol.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!