Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Phyteneo Neocide gél 50 ml ODHADOVANÁ CENA: 7.19 EUR (€)
Phyteneo Neocide gél 50 ml ODHADOVANÁ CENA: 7.19 EUR (€)

Phyteneo Neocide gél 50 ml ODHADOVANÁ CENA: 7.19 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-7027 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.19 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Antibakteriálny gél pre regeneráciu ústnej mikroflóry. Používa sa na udržiavanie hygieny v dutine ústnej. Vhodný taktiež pri zvýšených požiadavkách na hygienu ústnej dutiny v prípade fixných rovnátok, onkologických pacientov a pod. Prípravok bráni množeniu baktérií, tvorbe plaku a biofilmov. Rýchla regenerácia ústnej flóry pri infekciách ústnej dutiny.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Stlačením dávkovača vytlačte na čistý prst asi 1 cm dlhý prúžok gélu a naneste ho na požadované miesto v ústnej dutine. Gél jemne rozotrite do tenkej vrstvy. Nanášajte 3-4x denne u detí do troch rokov, 4-5x denne u detí od troch rokov a dospelých, vždy najskôr 10-15 minút po jedle prípadne pred spaním. Po aplikácii aspoň 20 minút nejesť a nepiť. 

Zloženie: Aqua, Glycerín, Hydroxyethylcellulose, phenoxyethanol, Octenidine HCl, PEG-40 HYDROGENATED Castor Oil, Sodium gluconate, Sodium Saccharin, Citrus aurantium peel oil expressed, Citric Acid / trietanolamínu.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!