Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Phyteneo Spasmophyt 10 ml ODHADOVANÁ CENA: 6.35 EUR (€)
Phyteneo Spasmophyt 10 ml ODHADOVANÁ CENA: 6.35 EUR (€)

Phyteneo Spasmophyt 10 ml ODHADOVANÁ CENA: 6.35 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-7044 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 6.35 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Prípravok obsahuje zmes borovicovej, mätovej, eukalyptovej, rumančekovej, anízovej, feniklovej a pomarančovej silice, extrakt medvedice lekárskej, extrakt z vŕbovej kôry.

Nepoužívajte: U detí do 15 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. V prípade porúch krvnej zrážanlivosti konzultujte užívanie s lekárom.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace matky.
 
Dávkovanie: Prípravok sa používa v dávke 3-5 kvapiek 4-5x denne pred jedlom napríklad na kocku cukru. Určené pre krátkodobé užívanie max. 2 týždne. Dlhšiu konzumáciu konzultujte s lekárom. Pred použitím potraste! Môže byť prítomný mierny zákal, spôsobený prítomnosťou rastlinných výťažkov, ktorý však neznižuje kvalitu výrobku. Dodržujte doporučené dávkovanie! 

Zloženie: Arctostaphylos uva-ursi (medvedica) , Auranitum amarum (citrovník horký) , Eucalyptus globulus (eukalyptus) , Foeniculum vulgare (fenikel) , Matricaria recutita (rumanček, kamilka) , Mentha piperita (mäta) , Olea europaea (oliva) , Pimpinella anisum (bedrovník, aníz) , Pinus pinaster (borovica prímorská) , Salix alba (vŕba)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!