Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Probio-fix Imun baby kvapky 8 ml ODHADOVANÁ CENA: 13.53 EUR (€)
Probio-fix Imun baby kvapky 8 ml ODHADOVANÁ CENA: 13.53 EUR (€)

Probio-fix Imun baby kvapky 8 ml ODHADOVANÁ CENA: 13.53 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6097 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 13.53 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Výživový doplnok  s obsahom živých bakteriálnych kultúr (Lactobacilus rhamnosus GG, LGG® a Bifidobacterium animalis subsp. lactis, BB-12® 1×109 – 1 miliarda) v 6 kvapkách (denná dávka).

Nepoužívajte: V prípade alergie na zložky prípravku. Nesmie sa používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Užívajú dojčatá od narodenia a malé deti do 3 rokov: 6 kvapiek na lyžičku alebo do mlieka/príkrmu 1x denne. Pred použitím je potrebné obsah fľašky dôkladne pretrepať. Po otvorení spotrebovať do 4 týždňov. Dodržujte doporučené dávkovanie!
 
Zloženie: aktívne látky: Bifidobacterium animalis (živé bakteriálne kultúry) , Lactobacillus rhamnosus (živé bakteriálne kultúry)

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodné aplikovať počas prvých dvoch dní života novorodenca. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl.