Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Revital L-Tryptofan forte 30 cps ODHADOVANÁ CENA: 14.56 EUR (€)
Revital L-Tryptofan forte 30 cps ODHADOVANÁ CENA: 14.56 EUR (€)

Revital L-Tryptofan forte 30 cps ODHADOVANÁ CENA: 14.56 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6751 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 14.56 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Výživový doplnok Revital PREMIUM L-TRYPTOFAN FORTE s obsahom L-tryptofánu, prírodných extraktov, vitamínov a organicky viazaného horčíka. Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k správ­nemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky. Vitamín B6 prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy.

Nepoužívajte: U detí do 15 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie:  dospelí a deti od 15 rokov 1x denne 1 kapsulu denne zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Dodržujte doporučené dávkovanie.

Zloženie: citrónan horečnatý (horčík) , D-biotín (vitamín B7, vitamín H) , kyselina listová – Folát (vitamín B9) , kyselina pantoténová (vitamín B5) , L-tryptofán 160 mg , pyridoxín (vitamín B6) , Rhodiola rosea (rozchodnica, ružový koreň) , Schizandra chinensis (klanopraška)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!