Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Revital vápnik – horčík – zinok + vitamín D3 a K1 100+50 tbl ODHADOVANÁ CENA: 10.05 EUR (€)
Revital vápnik – horčík – zinok + vitamín D3 a K1 100+50 tbl ODHADOVANÁ CENA: 10.05 EUR (€)

Revital vápnik – horčík – zinok + vitamín D3 a K1 100+50 tbl ODHADOVANÁ CENA: 10.05 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6729 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 10.05 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Výživový doplnok je určený pre podporu pevnosti a správneho vývoja kostí, zubov a nervov. Tablety s obsahom minerálnych látok a vitamínov.

  • Vápnik prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, prispieva k správnej neurotransmisii a k normálnemu fungovaniu svalov, je potrebný na udržanie zdravých kostí a zdravých zubov.
  • Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii psychiky, prispieva k udržaniu zdravých kostí, zdravých zubov.
  • Zinok zohráva úlohu v procese delenia buniek, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k udržaniu zdravých kostí.
  • Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a k normálnej hladine vápnika v krvi, prispieva k udržaniu zdravých kostí, zdravých zubov.
  • Vitamín K prispieva k udržaniu zdravých kostí.

Nepoužívajte: U detí do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: dospelý v dávke 1 až 2 tablety denne, u dospievajúcich maximálne 1 tableta denne. Tableta sa užije vcelku a zapije vodou. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: cholekalciferol (vitamín D3) , citran zinočnatý (zinok) , fylochinón (vitamín K1) , oxid horečnatý (horčík) , uhličitan vápenatý (vápnik)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!