Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Sunar Premium 3, 3x700g odhadovaná cena: 58.47 EUR
Sunar Premium 3, 3x700g odhadovaná cena: 58.47 EUR

Sunar Premium 3, 3x700g odhadovaná cena: 58.47 EUR

58 

Katalógové číslo: etabletka-woocommerce_gpf_724308 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 58.47 EUR Lekáreň eTabletka

Mliečna výživa v prášku, pre malé deti od 12. mesiaca. Je vhodná v období odstavovania alebo pokiaľ nemôže byť dieťa dojčené. Má byť len súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy.

  • Výživa je bez palmového oleja,
  • Obsahuje vitamíny ( C, B, D) a minerály (zinok, selén) na podporu imunity.
  • Podporuje rozvoj mozgu a poznávacích funkcií dieťaťa.

Doprajte svojmu bábätku skvelú chuť mlieka s ešte vyšším obsahom mliečneho tuku. Tuku s lipoproteínovou membránou zvanou MFGM, ktorá zohráva podiel v príjme vitamínov a dobrom trávení.

Ako sa pripravuje Sunar Premium 3

Pri príprave výživy sa postupuje podľa návodu na obale výrobku.
Môže sa podávať od 1 roka v nadväznosti na akúkoľvek následnú mliečnu dojčenskú výživu.
Pitná voda sa pred každou prípravou čerstvo prevarí a nechá sa vychladnúť na 40-50°C. Potrebné množstvo pripravenej vody sa naleje do pohára. Odmerka sa zľahka naplníme výrobkom a opačnou stranou noža sa zarovná. Odmerané množstvo výrobku sa vloží do pohára. Zamieša sa. Ochladí na teplotu vhodnú na pitie (cca 37°C). Teplota sa preverí.
Zarovnaná odmerka obsahuje 4,4 g Sunar Premium 3 a zodpovedá 87,3 kJ (20,8 kcal). 100 ml Sunar Premium 3 = 3 zarovnané odmerky, 13,3 g prášku + 90 ml vody.

Upozornenie

Pri kŕmení nenechávajte dieťa nikdy bez dozoru.
Nesprávna príprava alebo uchovávanie pripraveného nápoja by mohlo viesť k ohrozeniu zdravia dieťaťa – napr. nárast nežiaducich bakteriálnych zárodkov. Výživa sa pred každým kŕmením pripravuje čerstvá. Zostatky opakovane nepoužívať. Pohár / fľašu a všetky jej súčasti sa vždy starostlivo vymyjú. Otvorený obal ihneď po odobraní výrobku sa dobre uzavrie, uchováva sa v suchu pri max. 25°C a zamedzí sa kolísaniu teplôt. Výrobok spotrebovať do 3 týždňov od otvorenia obalu.
Nezohrievať výživu v mikrovlnnej rúre (nebezpečenstvo popálenia!).

Balenie: 3 x 700g