Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Terezia BrusLinky 60 kapsúl ODHADOVANÁ CENA: 12.90 EUR (€)
Terezia BrusLinky 60 kapsúl ODHADOVANÁ CENA: 12.90 EUR (€)

Terezia BrusLinky 60 kapsúl ODHADOVANÁ CENA: 12.90 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6031 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 12.90 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Brusnica obyčajná (Vaccinium vitis-idaea) je stálozelený rozvetvený krík, ktorého plody sú jasne červené a trpké brusnice. Brusnice obsahujú množstvo prírodných látok, ako sú antioxidanty, polyfenoly a ďalšie. Blahodarné účinky brusníc sú vedecky overené v blastiach močových cest. Brusnice podporujú správnu funkciu močového ústrojenstva a podieľajú sa na komforte močových cest.

Nepoužívajte: V prípade alergie na zložky prípravku. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nesmie sa používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne pred jedlom. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo do vody. Je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybraní z blistra. Dodržujte doporučené dávkovanie!
 
Zloženie: aktívne látky: Vaccinium vitis-idaea (brusnica)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl.