Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Terezia BrusLinky + Bylinky Akut 10 kapsúl ODHADOVANÁ CENA: 11.36 EUR (€)
Terezia BrusLinky + Bylinky Akut 10 kapsúl ODHADOVANÁ CENA: 11.36 EUR (€)

Terezia BrusLinky + Bylinky Akut 10 kapsúl ODHADOVANÁ CENA: 11.36 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6026 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 11.36 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Brusnica obyčajná napomáha močovému pohodliu a podporuje správnu funkciu močového ústrojenstva. Stavikrv vtáčí znižuje množstvo niektorých baktérií na stenách močových ciest. Zlatobyľ obyčajný zvyšuje fyziologickú odolnosť organizmu v ťažkých podmienkach. Medvedica lekárska podporuje normálnu funkciu močového mechúra.

Nepoužívajte: V prípade alergie na zložky prípravku.Nie je vhodné pre deti do 15 rokov. Nie je náhradou vyváženej a pestrej sravy a zdravého životného štýlu.

Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 1 kapsula denne pred jedlom.Kapsula sa prehĺta celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo do vody. Dodržujte doporučené dávkovanie!
 
Zloženie: aktívne látky: Arctostaphylos uva-ursi (medvedica) , Polygonum aviculare (stavikrv) , Solidago virgaurea (zlatobyľ) , Vaccinium vitis-idaea (brusnica)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku.Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl.