Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Terezia Calcium pantothenicum masť 30g ODHADOVANÁ CENA: 3.03 EUR (€)
Terezia Calcium pantothenicum masť 30g ODHADOVANÁ CENA: 3.03 EUR (€)

Terezia Calcium pantothenicum masť 30g ODHADOVANÁ CENA: 3.03 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-7150 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 3.03 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Masť sa používa na upokojenie a regeneráciu poranenej kože po nadmernom opaľovaní, na suchú a drsnú pokožku.
Je vhodná na ošetrovanie pokožky prsných bradaviek dojčiacich žien a na starostlivosť o jemnú kožu dojčiat po každom prebalení (pokožky so sklonom k zapareniu).

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Masť sa nanáša na postihnuté miesto v tenkej vrstve niekoľkokrát denne podľa potreby. Chráňte pred slnečným žiarením a mrazom.

Zloženie: Aqua, Paraffinum Liquidum, Calcium Pantothenate, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Cera Alba, Petrolatum, Polyacrylate-13, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Paraffin, Polyisobutene, Polysorbate 20, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!