Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Terezia Hemoplus + Kyselina listová 50+10 kapsúl ODHADOVANÁ CENA: 13.76 EUR (€)
Terezia Hemoplus + Kyselina listová 50+10 kapsúl ODHADOVANÁ CENA: 13.76 EUR (€)

Terezia Hemoplus + Kyselina listová 50+10 kapsúl ODHADOVANÁ CENA: 13.76 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-427 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 13.76 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: HEMOPLUS obsahuje tieto zložky: RÉVA VINNÁ – je bohatá najmä na biofl avonoidy, ďalej obsahuje vitamíny skupiny B a C, organické kyseliny (vínnu, jablčnú, citrónovú), triesloviny a aminokyseliny. BAZA ČIERNA – patrí medzi najobľúbenejšie a najznámejšie rastliny. Hlavné obsahové látky sú fl avonoidy, silice, triesloviny, vitamíny skupiny A a B. OSTRUŽINA KROVITÁ – obsahuje vitamíny skupiny B a C, karotenoidy, organické kyseliny a pektín. VITAMÍN B2 – prispieva k zachovaniu normálneho energetického metabolizmu železa, prispieva k zachovaniu červených krviniek. VITAMÍN B6 – prispieva k tvorbe červených krviniek, k zníženiu únavy a únavnosti. VITAMÍN B9 – má priaznivý vplyv na krvotvorbu. VITAMÍN B12 – má priaznivý vplyv na tvorbu červených krviniek. VITAMÍN C – zvyšuje vstrebávanie železa, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a podpore imunitného systému. ŽELEZO – prispieva k tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, prispieva k prenosu kyslíka.

Nepoužívajte: Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne po jedle počas 3 – 6 mesiacov. Kapsuly sa prehĺtajú celé a zapíjajú vodou alebo sa rozdelia a obsah sa nasype do jedla alebo vody.

Zloženie: 1 želatínová kapsula obsahuje 250 mg zmesi HEMO PLUS + kyselina listová + vitamín C: prášok sušenej modrej révy vinnej (Vitis vinifera), prášok sušeného plodu bazy čiernej (Sambucus nigra), prášok sušeného plodu ostružiny krovitej (Rubus fruticosus), prášok sušenej huby REISHI (Ganoderma lucidum), prášok sušeného plodu rakytníka rešetliakového (Hippophae rhamnoides), prášok marhuľového jadra, vitamín C (kyselina askorbová) 40mg, Fe – železo (Fumaran železnatý) 3,5mg, vitamín B2 (Riboflavín) 0,7mg, vitamín B6 (Pyridoxín hydrochlorid) 0,7mg, vitamín B9 – kyselina listová (Acidum folicum) 100μg, vitamín B12 (Cyanocobalamín) 1,25μg.