Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
TEREZIA Hliva Ustricovitá s rakytníkovým olejom 30+30cps odhadovaná cena: 9.34 EUR
TEREZIA Hliva Ustricovitá s rakytníkovým olejom 30+30cps odhadovaná cena: 9.34 EUR

TEREZIA Hliva Ustricovitá s rakytníkovým olejom 30+30cps odhadovaná cena: 9.34 EUR

Katalógové číslo: etabletka-woocommerce_gpf_518796 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 9.34 EUR Lekáreň eTabletka

Hliva ustricovitá obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látok – betaglukány, hubovú vlákninu a ďalšie. Rakytníkový olej je najvzácnejšou látkou z plodov rakytníku rešetliakového. Vyrába sa so zachovaním všetkých biologicky aktívnych látok. Rakytník rešetliakový je vhodný na podporu obranyschopnosti organizmu, pomáha znižovať únavu, podporuje činnosť srdca a tráviaceho traktu, pomáha udržiavať zdravú pokožku.

Zloženie: 1 kapsula obsahuje zmes 300 mg (100% prášku hlivy ustricovitej a 100% rakytníkového oleja bez prímesí s obsahom 118,2 mg betaglukánu (+- 3,75 mg).

Ako sa užíva Terezia Hliva Ustricovitá s rakytníkovým olejom

Prípravok sa užíva v množstve 1 kapsula 2x denne pred jedlom. Kapsuly sa užívajú v celku alebo sa obsah nasype do jedla alebo do vody. Je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo.

Upozornenie

Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Vhodné pre celiatikov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte v suchu do 25 °C. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybraní z blistra.