Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Vaxol ušný sprej na odstránenie ušného mazu 1×10 ml ODHADOVANÁ CENA: 7.04 EUR
Vaxol ušný sprej na odstránenie ušného mazu 1×10 ml ODHADOVANÁ CENA: 7.04 EUR

Vaxol ušný sprej na odstránenie ušného mazu 1×10 ml ODHADOVANÁ CENA: 7.04 EUR

Katalógové číslo: etabletka-woocommerce_gpf_21259 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.04 EUR Lekáreň eTabletka

Vaxol je ušný sprej, ktorý:

  • podporuje prirodzenú samočistiacu funkciu vo vonkajšom zvukovode;
  • zabraňuje vzniku infekcií vonkajšieho zvukovodu (Otitis externa);
  • obmedzuje vznik zátok z ušného mazu, prípadne uľahčuje ich odstraňovanie.

Vaxol je vhodný pre batoľatá a dospelých. Vaxol má jednoduchý a unikátny dávkovací systém, ktorý umožňuje celkom presnú aplikáciu dávky do vonkajšieho zvukovodu. Vaxol obsahuje 200 jednorazových dávok.

INDIKÁCIA:

Osoby s nadmernou produkciou ušného mazu; osoby, u ktorých dochádza k tvorbe zátok z ušného mazu; osoby s deformáciou vonkajšieho zvukovodu alebo so zúženým vonkajším zvukovodom; osoby, u ktorých dochádza k vysychaniu ušného mazu; osoby, ktoré používajú sluchové pomôcky vkladané do vonkajšieho zvukovodu (napr. osoby nedoslýchavé, osoby používajúce slúchadlá mobilných telefónov a iných elektronických zariadení); osoby po operačnom výkone – len po konzultácii s lekárom; osoby, ktoré sa venujú vodným športom (napr. plávaniu, potápaniu).

DÁVKOVANIE:

  • Preventívne: u osôb s nadmernou produkciou ušného mazu alebo u osôb, u ktorých dochádza ku kongescii a vysychaniu ušného mazu, aplikovať 1–2x týždenne jednu dávku na zmäkčenie ušného mazu a uľahčenie prirodzeného procesu samočistenia.
  • Príprava na výkon výplachu ucha na odstránenie mazových zátok: aplikovať 1–2 dávky Vaxolu 2x denne počas 4 až 5 dní pred návštevou lekára na zmäkčenie mazovej zátky a zmenšenie opuchu vznikajúceho okolo nej. Tato príprava umožní ľahšie vyplachovanie a odstraňovanie mazových zátok.
  • Osoby, ktoré sa venujú vodným športom: aplikovať 1 dávku do každého ucha pred prvým kontaktom s vodou na obmedzenie zatekania vody do vonkajšieho zvukovodu.

U detí mladších ako 1 rok je nutné požiadať o názor lekára.