Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Vichy Antiperspirant  roll-on 48h proti nadmernému poteniu 2x50ml ODHADOVANÁ CENA: 23.00 EUR (€)
Vichy Antiperspirant roll-on 48h proti nadmernému poteniu 2x50ml ODHADOVANÁ CENA: 23.00 EUR (€)

Vichy Antiperspirant roll-on 48h proti nadmernému poteniu 2x50ml ODHADOVANÁ CENA: 23.00 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-7178 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 23.00 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Dlhodobá účinnosť proti poteniu bez nepríjemných pocitov na pokožke. Aktívne látky proti poteniu mieria na potné póry pre ochranu trvajúcu až 48hod. Textúra ponúka sviežosť a jemnosť, na pokožke nezanecháva biele stopy a nespôsobuje nepríjemné pocity. Textúra ponúka sviežosť a jemnosť okamžite po aplikácii a zanecháva na pokožke tenký, púdrový film, ktorý nelepí. Garancia žiadnych bielych stôp na pokožke či oblečení. Obsahuje hlinitú soľ, ktorá pôsobí adstringentne na potné žľazy.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. Na otvorené rany a sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Aplikujte denne v tenkej vrstve na čistú a suchú pokožku.

Zloženie: AQUA / WATER – ALUMINUM CHLOROHYDRATE – ALUMINUM SESQUICHLOROHYDRATE – PPG-15 STEARYL ETHER – CETEARYL ALCOHOL – CETEARETH-33 – PARFUM / FRAGRANCE – DIMETHICONE – IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE – PEG-4 DILAURATE – PEG-4 LAURATE

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!