Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Vital Active plus COL kvapky 15 ml ODHADOVANÁ CENA: 12.05 EUR (€)
Vital Active plus COL kvapky 15 ml ODHADOVANÁ CENA: 12.05 EUR (€)

Vital Active plus COL kvapky 15 ml ODHADOVANÁ CENA: 12.05 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6452 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 12.05 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Kozmetické ošetrenie účinné 24 hodín. Účinnosť prípravku zabezpečuje vysoký obsah KOLAGÉNU a RASTLINNÝCH KMEŇOVÝCH BUNIEK. Zvláštnosťou prípravku je, že obsahuje prírodný morský kolagén, ktorý je nevyhnutný k hydratačnému a k anti-aging účinku. Pri predpísanom použití vystačí na dobu cca. 1 mesiac.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Naneste niekoľko kvapiek ráno a večer na tvár, na krk a na okolie očí, potom v kruhovom pohybe vmasírujte zdola smerom nahor. Po niekoľkých minútach naneste pleťový krém na tvár. Vynikajúce na starostlivosť pre okolie očí.

Zloženie: glycerin, propylene glycol, aqua, citric acid, hydrolyzed collagen, phenoxyethanol, benzylalcohol, sodium dehydroacetate, potassium sorbate, xanthan gum, caramel, tocopherol, diglycerin, malus domestica fruit cell culture extract, lecithin.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!