Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Vital Active plus CU kvapky 35 ml ODHADOVANÁ CENA: 33.34 EUR (€)
Vital Active plus CU kvapky 35 ml ODHADOVANÁ CENA: 33.34 EUR (€)

Vital Active plus CU kvapky 35 ml ODHADOVANÁ CENA: 33.34 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6489 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 33.34 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Prípravok je bohatý na výber mimoriadnych rastlinných a biotechnologických zložiek, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri podpore fyziologického rastu vlasu. Produkt obsahuje rastlinné kmeňové bunky a vonné oleje.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Produkt obsahuje dávku postačujúcu na 1 mesiac. Po použití čističa vlasovej pokožky vlasy osušte uterákom. Učešte vlasy od čela smerom k zátylku. Pomocou aplikátora naneste 4×1 ml koncentrovaných kvapiek priamo na vlasovú pokožku tak, že paralelne oddelíte vlasy od čela smerom k zátylku. Krúživým pohybom s koncami prstov rovnomerne rozdeľte prípravok na celej vlasovej pokožke. Začnite masírovať (nedrhnite) smerom zdola nahor tak, že konce prstov pritlačíte na vlasovú pokožku a pokračuje dovtedy, kým prípravok celkom vsiakne. NEOPLACHUJTE  a vysušte fénom. 

Zloženie: aqua, propylene glycol, glycerin, alcohol denat., ppg-26-bueth-26, peg-40 hydrogenated castor oil, benzyl alcohol, phenoxyethanol, sodium dehydroacetate, potassium sorbate, humulus lupulus extract, zingiber officinale extract, tocopheryl acetate, salvia lavandulaefolia oil, methyl nicotinate, disodium edta, serenoa serrulata fruit extract, prunus africana bark extract, tocopherol, benzyl nicotinate, lecithin, linalool, parfum, limonene, ascorbyl palmitate, malus dmstica fruit cell culture extract, xanthan gum

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!