Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Vital Active plus FS kvapky 35 ml ODHADOVANÁ CENA: 32.82 EUR (€)
Vital Active plus FS kvapky 35 ml ODHADOVANÁ CENA: 32.82 EUR (€)

Vital Active plus FS kvapky 35 ml ODHADOVANÁ CENA: 32.82 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6490 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 32.82 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Špeciálny prípravok vyvinutý na starostlivosť o seboreatickú vlasovú pokožku s lupinami. Prírodné aktívne zložky normalizujú fungovanie mazových žliaz a zároveň zabraňujú tvorbe lupín, čo umožňuje očistenie pokožky a redukuje tvorbu mazu a lupín.Môže dôjsť k intenzívnejšej tvorbe lupín a mastneniu. Je to dôsledok očistenia vlasovej pokožky.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Produkt obsahuje dávku postačujúcu na 1 mesiac. Po použití čističa vlasovej pokožky vlasy osušte uterákom. Učešte vlasy od čela smerom k zátylku. Pomocou aplikátora naneste 4×1 ml koncentrovaných kvapiek priamo na vlasovú pokožku tak, že paralelne oddelíte vlasy od čela smerom k zátylku. Krúživým pohybom s koncami prstov rovnomerne rozdeľte prípravok na celej vlasovej pokožke. Začnite masírovať (nedrhnite) smerom zdola nahor tak, že konce prstov pritlačíte na vlasovú pokožku a pokračuje dovtedy, kým prípravok celkom vsiakne. NEOPLACHUJTE  a vysušte fénom. 

Zloženie: cyclopentasiloxane, alcohol denat., melaleucaalternifolia oil, parfum, aqua, hexyl cinnamal, piroctone olamine, limonene, linalool, prunus amygdalus dulcis oil, dimethicone.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!